Disa Thënie Të Bukura Për Jetën Nga Tolstoi

Disa Thënie Të Bukura Për Jetën Nga Tolstoi

Disa shprehje tejet motivuese nga leon tolstoi thëniet motivuese nga shkrimtari leon tolstoi ne humbëm, sepse i thamë vetes që humbëm. nëse kërkon përsosmërinë, nuk do të jesh asnjëherë i. Disa shprehje tejet motivuese nga leon tolstoi. 50 theniet me te bukura nga robert de niro per jeten dhe suksesin. disa thenie mbi jeten nga charles bukowski. Thënie të bukura për njeriun dhe jetën. të vdesësh është e tmerrshme, por ideja se duhet vdekur pa pasë jetuar, është e padurueshme. njeriu, mbasi të ketë fituar famë e madhështi, po të jetojë më gjatë, bjerr famën dhe madhështinë e fituar. sado gjatë të jetojë njeriu, njëzet vitet e parë janë pjesa më e gjatë e. Leksione për jetën: 150 thënie brilante që duhen lexuar nga të gjithë (foto) Çdo mendje e ndritur e kohërave ka lënë trashëgiminë personale. për disa janë veprat, për disa të tjerë aseti më i madh janë thëniet në letër. shumë prej tyre janë sfiduese, frymëzuese dhe interesante, optimiste, por vetëm të vërtetat, ato. Thënie për jetën (537 thënie) ne nuk e dimë se çfarë është me të vërtetë fat i mirë apo i keq. dashuria është ari i vetëm. ndërsa po mendoja se kisha mësuar si të jetoj, unë kisha mësuar si të vdes. disa njerëz nuk çmenden kurrë. kushedi çfarë jete të tmerrshme duhet të kenë ata….

Thënie Për Jetën Nga Victor Hugo

Thënie Për Jetën Nga Victor Hugo

Jetë – do të thotë: të flakësh vazhdimisht larg teje gjithçka që dëshiron të vdesë. jetë – do të thotë: të jesh i ashpër dhe i pamëshirshëm me gjithçka që plaket dhe dobësohet brenda nesh – dhe jo vetëm brenda […]. 30 thënie motivuese, për atëherë kur ju nevojitet motivimi, më shumë se kurrë. disa ditë janë të lehta – energjia është e lartë, dielli ndriçon, çdo gjë duket të jetë e mundur. por gjithmonë do të ketë kohë kur vijnë stuhitë. gjërat shkojnë keq, njerëzit ju zhgënjejnë, dhe presioni është i lartë. janë nga ata. Bukura pr politikn, thenie te ndryshme thenie net thenie net thenie te, thnie t bukura pr njeriun dhe jetn iliria news agency, 45 thniet m t bukura pr nnn shqip info, shprehje te bukura per ditelindje pngline, mos prit q njerzit t gzohen pr ty shijoje me veten, fjal te bukura dhe thenie te menqura posts facebook, podiumi thniet m t bukura pr.

Thënie Të Mrekullueshme Për Gratë E Bukura Inteligjente Të Forta E Të

Thënie Të Mrekullueshme Për Gratë E Bukura Inteligjente Të Forta E Të

Pin On Thenie

Pin On Thenie

Thënie Të Mençura Nga Filozofë Të Shquar

thënie të mençura nga filozofë të shquar facebook filozofisociale shprehje filozofik . shprehje filozofike by xhoni xh website: shprehje filozofik facebook filozofisociale thënie të mençura nga aliu r.a. : channel uclsixujqbbn1vwzp30gkkqq facebook: te verteta ,te bukura. e djeshmja iku. e nesermja akoma s'ka ardhur. kemi vetem te sotmen. le t'ia fillojme! nese lutemi, do besojme! nese besojme shpresoj qe nga kjo video do perfitojm te gjithe ne vellezer e motra. ju kerkoj qe te shperndani edhe ne rrjetet tjera sociale

Related image with disa thenie te bukura per jeten nga tolstoi

Related image with disa thenie te bukura per jeten nga tolstoi